Moje referencje

Krótka instrukcja obsługi

Aby otworzyć zaświadczenie z danej formy doskonalenia zawodowego, należy kliknąć przycisk "Otwórz/Zamknij" i poczekać na załadowanie się dokumentu. W zależności od szybkości łącza może to potrwać od kilku do kilkunastu sekund. Jeżeli po tym czasie nie ukaże się strona dokumentu, należy powtórzyć "procedurę", czyli kliknąć na "Otwórz/Zamknij" raz, następnie drugi, aby ponownie załadować dokument.

INFORMACJA: Niestety wgląd w pliki pdf jest niemożliwy, gdyż od 2009 roku zdążyło się wiele zmienić i pliki nie są już dostępne online.

Kursy języka niemieckiego w Szkole Języków Obcych ML
w Suwałkach

Poniższe referencje zostały wystawione po ukończeniu kursu języka niemieckiego dla osób dorosłych na poziomie średniozaawansowanym. Podsumowują one także kurs językowy dla osób wyjeżdżających do Niemiec (patrz niżej: Kurs języka niemieckiego dla wyjeżdżających do Niemiec na zlecenie TWP Suwałki). Obydwa kursy odbywały się w Szkole Językowej ML w Suwałkach.

Dyrektor Szkoły Języków Obcych ML - mgr Marzena Wolska

Uczestniczki kursu języka niemieckiego dla osób dorosłych (poziom średniozaawansowany) - Renata Burzyńska oraz Ewa Bogdan

Kurs języka niemieckiego dla wyjeżdżających do Niemiec (opiekun osób starszych)

Kurs języka niemieckiego dla osób wyjeżdżających do pracy w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych. Należało opracować konspekt 65 spotkań, z uwzględnieniem m. in. słownictwa niezbędnego podczas obcowania z osobami starszymi. Nauka konwersacji i podstaw języka niemieckiego. Kurs został przeprowadzony w szkole języków obcych ML w Suwałkach w okresie od 22.10.2009 do 02.12.2009.

Dyrektor Oddziału Regionalnego TWP w Suwałkach - mgr Lech Jerzy Dąbkowski

Kurs języka niemieckiego dla młodzieży w CEiPM Suwałki

Kurs języka niemieckiego przeprowadzony w ramach projektu "Szkolenie - Praktyka - Zatrudnienie - Rozwój II edycja" w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach, współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Programu Operacyjnego "Kapitał Ludzki". Czas trwania: 80 godzin w okresie od 18.08.2009 do 13.10.2009.

Dyrektor CEiPM OHP w Suwałkach - Elżbieta Augustynowicz

Uczestnik kursu - Daniel Piasecki

Uczestniczka kursu - Urszula Ołdak